استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

حیاط سازی

حیاط سازی
محوطه سازی

حیاط سازی یا همان محوطه سازی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که جهت زیباسازی حیاط و محوطه انجام می شود. این اقدامات شامل مواردی همچون کاشت درخت و گل و آبیاری آنها، ساخت استخر ، ساخت برکه ، اجرای آبنما ، اجرای دیوار سبز ، ساخت آلاچیق و … می باشد. از مهم ترین نکاتی که در طراحی محوطه سازی باید به آن توجه ویژه ای داشت، شرایط اقلیمی منطقه است. زیرا شرایط اقلیمی در انتخاب نوع گیاه مورد استفاده در حیاط سازی تاثیر مستقیم خواهد داشت. از دیگر مواردی که در طراحی محوطه سازی باید مدنظر قرار گیرد، متراژ و ابعاد محوطه ، تعیین نقطه کانونی در حیاط سازی ، تعیین مسیرهای رفت و آمد و تعیین عناصر مورد نیاز برای طراحی حیاط می باشد.

حیاط سازی ویلا
دیزاین حیاط ویلا

لیست شرکت های پیمانکار حیاط سازی

برای داشتن حیاط و محوطه ای زیبا و چشم نواز، گام اول یافتن طراحان و پیمانکاران خبره در این زمینه می باشد. از این رو در این مطلب به معرفی بهترین طراحان و مجریان حیاط سازی پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این افراد و شرکت ها به منظور اطلاع از هزینه محوطه سازی و نیز اطمینان از تخصص آنها در طراحی و اجرا، ارائه شده است.

حیاط سازی منزل کوچک
حیاط سازی منزل کوچک

۱- شرکت طراحان باغ پارسی از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با طراحان باغ پارسی و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت ایوان از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با ایوان و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت گروه معماری آرسس از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با گروه معماری آرسس و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

حیاط سازی

۴- شرکت طراحان منظر آینده از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با شرکت طراحان منظر آینده و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

حیاط سازی خانه ویلایی

حیاط سازی از امور مهم برای طراحی ‌خانه‌های ویلایی می‌‌باشد. طراحی حیاط علاوه‌بر تخمین صحیح ابعاد نیاز به کفپوش مناسب دارد.

با طراحی حیاط ‌‌‌‌می‌توان از فضای سبز ویلا یا منزل لذت برد؛ برای حیاط سازی از تکنیک‌ها و تجهیزات مختلفی کمک گرفته می‌شود. برای این که بتوانید حیاط ویلا یا منزل خود را به بهترین شکل طراحی کنید، باید از مشاوران حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.

 استفاده از متریال و مصالح مدرن که چند سازه بوده و در زمینه‌های متعددی همچون: نرده چوبی ، فلاورباکس ، پرگولا یا آلاچیق و … کاربرد دارد، در این راه نیز به شما کمک شایانی خواهد کرد تا بتوانید فضای حیاط را تغییر داده و محیطی متفاوت بوجود آورید.

 این روزها حیاط سازی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ایجاد فضایی مناسب که ساکنین بتوانند به راتی از آن استفاده نمایند، بسیار رایج شده است.

حیاط سازی خانه ویلایی
حیاط سازی ویلا

۵- شرکت سورن بام از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی و اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با سورن بام و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت بیونیکا از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با بیونیکا و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی حیاط ویلا

۷- شرکت نیروانا از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی و اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با نیروانا و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت نگین آذین پارت از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی و اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با نگین آذین پارت و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت گروه معماری رضا طاهری از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با گروه معماری رضا طاهری و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۰- شرکت ویگر آرک از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با ویگر آرک و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

حیاط سازی ساده و شیک

حیاط سازی سنتی

۱۱- شرکت گلدن لوتوس از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی و اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با گلدن لوتوس و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت سیتاک از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با سیتاک و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کف سازی حیاط ویلا

حیاط سازی ساده و شیک

برای محوطه سازی در حیاط می توانید از انواع المان های مختلف نظیر برکه و استخر و آلاچیق و باغچه و … استفاده کنید که انتخاب هر یک از این المان ها به فضای حیاط مورد نظر شما بستگی دارد.

هزینه حیاط سازی
حیاط سازی ساده

۱۳- شرکت گروه پورفاضل از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی و اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با گروه پورفاضل و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت ویدکو گرین (Vdeco green) از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با ویدکو گرین (Vdeco green) و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

حیاط سازی منزل کوچک

دکوراسیون فضاهای باز و دکوراسیون مربوط به آن ها را می توان با شیوه های مختلفی طراحی نمود. یکی از مهمترین و موثرترین فاکتورها در حیاط سازی ,  باغچه ها هستند.

 باغچه ها را می توان به شیوه های مختلفی خلق کرد. کاشت درختان و گل های زینتی می تواند زیبایی باغچه ها را دو چندان کند و حیاط خانه های ویلایی را شیک و زیبا سازد.

۱۵- شرکت گروه طراحی و معماری آبگون از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با گروه طراحی و معماری آبگون و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فضاسازی حیاط

۱۶- شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت گروه آلاوود از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با گروه آلاوود و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

حیاط سازی مدرن

حیاط سازی تنها محدود به کاشت درخت و درختچه و چند مسیر ماشین رو و پیاده رو نمی شود.

در حیاط سازی مدرن استفاده از شیوه های نوین و همچنین استفاده از منابع بروز نقش اساسی دارد.

که بدین منظور می توان از افراد متخصص که به اصطلاح مهندسین منظر نامیده میشوند استفاده کرد.

مهمترین اصل در طراحی منظر شناخت ارتباط انسان با طبیعت و محیط اطراف است.

به معنای ساده تر یک مهندس منظر باید دارای شناخت و تخصص کافی و تجربه لازم در

بکارگیری از جلوه های بصری ،محیطی و علمی در طراحی فضای سبز را داشته باشد.

حیاط سازی ویلا
محوطه سازی حیاط ویلا

۱۸- شرکت مجموعه آی آر گاردن از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با مجموعه آی آر گاردن و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

محوطه سازی حیاط منزل

۱۹- شرکت ایکیا هوم از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با ایکیا هوم و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۰- شرکت پایتکس از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با پایتکس و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۱- شرکت آوالانچ از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل  می باشد. برای تماس با آوالانچ و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

محوطه سازی حیاط کوچک

۲۲- شرکت مجموعه مهندسی ویرا از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی و اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با مجموعه مهندسی ویرا و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۳- شرکت بیست و چهار از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با بیست و چهار و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۴- شرکت گروه معماری گلپیرا از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با گروه معماری گلپیرا و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

حیاط سازی سنتی

۲۵- شرکت ایران آبنما از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با ایران آبنما و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طرح حیاط سازی

۲۶- شرکت فواره از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با فواره و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۷- شرکت گروه مهندسی برکه آبی از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سیستم آبیاری محوطه می باشد. برای تماس با گروه مهندسی برکه آبی و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

محوطه سازی حیاط

۲۸- شرکت گروه مهندسی آژمان از مجریان حیاط سازی در تهران است. خدمات این شرکت شامل محوطه سازی می‌ باشد. برای تماس با گروه مهندسی آژمان و اطلاع از هزینه محوطه سازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت سایبان و بارانگیر

آلاچیق

ساخت سایبان

شرکت جابجایی درخت

فلاور باکس بتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۱۲ نظر

 1. بافت خونه ما سنتی هست و میخواستم حیاط سازی بنا رو هم با بافت سنتی انجام بدم از گروه خوبتون میخوام نمونه کار های حیاط سازی بافت سنتی رو هم در سایت بسیار عالیتون قرار بدن تا مردم ببینند

 2. اگه میشه طرحهای از حیاط های کوچکوبزارید که ببینم

 3. سلام و درود ،
  لطفا آدرس شرکت گروه مهندسی برکه آبی که از مجریان حیاط سازی در تهران است رو برام قرار بدید میخوام حضوری مراجعه کنم و در مورد مدل کار و زمان تحویل اون باهاشون حرف بزنم و طرح های پیشنهادی شون رو برسی کنم ممنونم!

 4. این شرکت ها براشون فرق نداره کدوم نقطه از کشور کار کنن ؟ یا فقط مختص به تهران هستن ؟

  • سلام
   بعضی از شرکت ها فقط مختص تهران هستند ولی شرکت هایی هستند که برای کل کشور خدمات ارایه میدهند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در عمران مدرن در تماس باشید.

 5. از کجا میشه کار ها و پروژه های هر کدوم از شرکت های حیاط سازی رو مشاهده وبرسی ورد

 6. سلام وقتی که ساختمان ساخته بشه حیاط هم همراش میسازن حیاط سازی رو که جدا از ساختمان انجام نمیدن!!

 7. سلام متن قرارداد پیمانکاری حیاط سازی رو قرار میدید یا راهنمایی می کنید درباره ش؟!

 8. سلام برای حیاط سازی سنتی میشه چند نمونه کار قرار بدید ؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت