استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۱
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ترمووود رها

گروه ساختمانی رها با بیش از ۱۵ سال سابقه طراحی، اجرا در زمینه مهندسی، نما ساختمان و ترمووود براساس استانداردهای بین المللی حضور فعال داشته است. این مجموعه با اخذ نمایندگی های متعدد از برندهای معتبر چوب ترمووود جهان به ویژه کشور فنلاند، سعی در رفع نیازهای ساختمانی کشور منطبق بر استانداردها و تکنولوژی های روز اروپا را دارد. شرکت رها چوب با بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در زمینه واردات و اجرای چوب ترمو، نمایندگی شرکت های فنلاندی را کسب کرده است.

 محصولات ترموود رها (خرید محصولات)

چوب ترمو Pine در ابعاد   ۹۲*۱۶ 

چوب های ترمو Pine در ابعاد ۹۲*۱۶، نوعی از چوب های ترمووود می باشد که قابل استفاده در نمای ساختمان هم در فضای داخلی و هم فضای خارجی می باشد.

چوب ترمو D5 در ابعاد ۱۱۸*۲۶ 

چوب های ۱۱۸*۲۶ D5 که مشابه چوب ۱۱۸*۲۶ ساده می باشند، فقط با تفاوت اینکه در آن شیارهای موازی وجود دارد که هم به زیبایی آن می افزاید و هم برای استفاده در کف و دور استخر، شیارهای موجود در آن از سر خوردن جلوگیری به عمل می آورد.

چوب ترمو UTV

چوب های ترموود UTV که به ترموودهای فاق و زبانه نیز معروف هستند با توجه به تراش خاصی که دارند، داخل یکدیگر قرار گرفته و جهت استفاده در نمای ساختمان بسیار مناسب می باشند. از قدیم الایام چوب های لمبه کاری شده به صورت سنتی جهت استفاده در پوشش سقف و دیواره ها به کار برده شده است. پس از فرآیند ترمووود با استفاده از بهترین و به روزترین ماشینهای نجاری می توان چوب نما ترمووود فرآوری شده را به اشکال مختلف تبدیل کرد که یکی از آنها ترمووود فاق و زبانه و یا همان ترمووود UTV می باشد. این نوع پروفیل می تواند در ضخامت و ابعاد مختلف با سطح صیقل بسیار مناسب تهیه و به بازار عرضه گردد. در حقیقت این نوع پروفیل گونه ای از ماشین کاری و ابزار کاری بر روی ترمووود است که قسمت مربوط به فاق و زبانه در ناحیه اتصال به همدیگر با زاویه ۴۵ درجه می باشند.

ترمووودutv
ترمووودutv

شیار پروفیل ترمووود UTV از یک قسمت فاق و یک قسمت زبانه تشکیل شده است، که زبانه پروفیل داخل قسمت فاق قرار می گیرد و شیاری شبیه وی ( V ) ایجاد می کند و ازاین رو آن را UTV می نامند. این نوع ترمووود جزو بهترین نوع پروفیل های ترمووود جهت استفاده در نمای بیرونی و داخلی ساختمان می باشد. زیرا با توجه به استحکام ترمووودهای UTV بکار رفته در قسمت های نصب شده به علت درگیری فاق و زبانه ترمووودها در یکدیگر از استقامت و دوام بالاتری برخوردار خواهد بود و همچنین زیبایی دو چندانی پس از نصب خواهد داشت بنابراین یکی از بهترین های چوب نمای ساختمان می باشد.

 

چوب ترمو UTS

چوب های ترمووود UTS که به ترمووود های فاق و زبانه نیز شناخته می شوند. پس از قرار گرفتن در داخل یکدیگر شیارهای زیبایی

ترمووود UTS
ترمووود UTS

ایجاد میکنند که جهت استفاده در نمای ساختمان بسیار مناسب می باشند. ترمووود UTS–PINE  ساخته شده از چوب درخت کاج می باشد. این چوب ترمووود دارای فاق و زبانه مخصوص نما می باشد که در محل نری آن یک زاویه قائم و نود درجه وجود دارد.

چوب ترمو ASH

چوب ترمو ASH با ابعاد ۱۳۰×۲۰ و ۱۲۰×۲۰ که جزو گونه های سخت چوب می باشد، به دلیل ساختار مقاوم آن غالبا به صورت

ASH ترمووود مدل ۱۳۰ × ۲۰
ASH ترمووود مدل ۱۳۰ × ۲۰

تایل یا الواری در کف و یا در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. چوب اش فنلاند با ارزش ترین در میان دیگر چوب های ترمو می باشد، به همین دلیل جهت استفاده در فضاهای داخلی و خارجی لوکس بسیار مناسب می باشد. چوب ASH به دلیل رنگ تیره ای که دارد، معمولا فقط با یک لایه رنگ پایه روغن که حاوی آنتی UV می باشد پوشش داده می شود. بعضی از انواع UTS نیز وجود دارد که در قسمت پشت آن تعدادی شیار نیمه عمیق وجود دارد. که این شیارها باعث جلوگیری از تاب خوردن طولی ترمووود در زمان بعد از نصب می باشد. مقطع UTS فقط جهت نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان به کار برده می شود.

چوب ترمو در ابعاد ۱۱۸*۲۰

چوب های ترمو در ابعاد ۱۱۸*۲۰ که جزو گونه های نرم چوب هستند، به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی و دوام و ماندگاری بالا بهترین گزینه جهت استفاده در نمای ساختمان می باشند.

چوب ترمو در ابعاد ۹۲*۲۶

چوب های ترمووود در ابعاد ۹۲*۲۶ که در رده نرم چوب ها قرار می گیرند و از درخت کاج تهیه می شوند. مقاوم در برابر عوامل جوی و مناسب برای استفاده در کف، پله، دور استخر، روف گاردن و …. می باشند.

چوب ترمو در ابعاد ۹۲*۲۰

چوب ترمووود ۹۲*۲۰ تهیه شده از درخت کاج یا Pine می باشند که به علت مقاومت بالا قابل استفاده در نمای بیرونی یا داخلی ساختمان می باشند.

چوب ترمو در ابعاد ۶۸*۴۲

چوب های ترموود ۶۸*۴۲ به علت ضخامت بالاتر نسبت به گونه های دیگر، و مقاومت بالاتر در برابر بارندگی، سرما، گرما و رطوبت گزینه مناسبی برای استفاده در روف گاردن، آلاچیق و پرگولا، نرده و … می باشند.

چوب ترمو در ابعاد ۴۲*۴۲

چوب های ترمووود ۴۲*۴۲ از درخت کاج و محصول کشور فنلاند می باشندکه معمولا برای سازه های چوبی از قبیل پرگولا، نرده و پرچین و …. استفاده می گردد. این پروفیل نیز در گروه پروفیل های چهار تراش چوب درخت کاج می باشدکه به علت ضخامت بالا چوب نما، جلوه کار در اجرای این پروفیل بسیار زیاد است. این پروفیل در گروه پروفیل هایی است که جهت اجرای LOWER استفاده می شود. منظور از نمای LOWER قرار دادن پروفیل ها با فاصله ای برابر با عرض چوب کنار یکدیگربه صورت عمودی و یا افقی است. مصرف عمده پروفیل فوق در ساخت فلاور باکس و پرچین است. در طراحی های خاص ترکیب پروفیل های ۴۲ میل با عرض های متفاوت در کار باعث ایجاد تناسب و تنوع در طراحی می شود.

PINE-SHPترمووود مدل ۱۱۸ × ۲۰
PINE-SHPترمووود مدل ۱۱۸ × ۲۰
PINE-UTS ترمووود مدل ۱۱۸ × ۲۰
PINE-UTS ترمووود مدل ۱۱۸ × ۲۰
PINE-D5 ترمووود مدل ۱۱۸ × ۲۶
PINE-D5 ترمووود مدل ۱۱۸ × ۲۶
PINE-SHP ترمووود مدل ۹۲ × ۴۲
PINE-SHP ترمووود مدل ۹۲ × ۴۲

 

نمای چوب ترمووود

چوب ترمو عمدتا از جنگل های دارای مجوز و گواهی کیفیت در اروپا تولید می شود. با استفاده از مکانیزم حرارتی ترمو، بدون استفاده از مواد شیمیایی و صرفا با اتکا بر گرما چوب ترمو در برابر نفوذ قارچ و کپک محافظت شده و نسبت به چوب معمولی دارای ماندگاری بیشتری خواهد بود. در نتیجه نفوذ حرارت به سطوح چوبی، باعث تغییر رنگ در سطوح داخلی چوب خواهد شد که این به نوبه خود به زیبایی نمای چوب ترمووود خواهد افزود.

 لیست قیمت ترمووود 

از زمان ورود ترمووود به کشور ایران ، لیست قیمت ترمووود نوسان قابل توجهی داشته و البته به دلیل استقبال بالا از این متریال به خصوص در این دو سال اخیر  و البته با توجه به نوسان های شدید قیمت یورو، شرکت های وارد کننده معتبر در زمینه ترموود (که در میان آن ها می توان به قطع نام شرکت رهاوود را دید) سعی کرده اند لیست قیمت ترمووود را با توجیه اقتصادی  مناسب و با کمترین تغییرات در اختیار مشتریان قرار دهند.

 پروژه ها 

نمای مجتمع های مسکونی و اداری در نقاط مختلف تهران و شهرستان ها

نمای ترمووود
نمای ترمووود
نمای ترمووود
نمای ترمووود
نمای ترمووود
نمای ترمووود
نمای ترمووود
نمای ترمووود

تماس با شرکت رهاوود

 آدرس دفتر مرکزی: تهران، سعادت آباد بلوار ۲۴ متری نبش سوم شرقی پلاک ۳۵ واحد ۴۰۴
 تلفن: ۵۸ ۲۴ ۳۶ ۲۲ – ۰۲۱ ، ۵۹ ۲۴ ۳۶ ۲۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.