استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بلوک هبلکس گیلان

بلوک هبلکس گیلان
بلوک هبلکس گیلان

بلوک هبلکس گیلان اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس گیلان نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس گیلان در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس گیلان سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس گیلان استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس گیلان نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد. قیمت بلوک هبلکس گیلان نسبت به ویژگی های منحصر به فرد آن و کاربرد های آن مقرون به صرفه است.

به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. برای استعلام بهترین قیمت روز بلوک هبلکس گیلان با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک هبلکس گیلان

قیمت بلوک هبلکس گیلان در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت بلوک هبلکس گیلان با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

قیمت بلوک هبلکس گیلان در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس گیلان را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس گیلان
کارخانه بلوک هبلکس

خرید هبلکس گیلان

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس گیلان استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس گیلان شده است. خرید هبلکس گیلان در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس گیلان نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس گیلان با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

در هنگام خرید بلوک هبلکس گیلان چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

بلوک هبلکس گیلان
ابعاد مختلف بلوک های هبلکس

بلوک هبلکس گیلان ارزان

استفاده از بلوک هبلکس در شهر های شمالی مثل مازندزان و گیلان مرسوم است. بلوک هبلکس معمولا نقش دیوار چینی ندارد و به عنوان عایق در دیوار عمل می کند. همچنین به دلیل وزن کم و ابعاد بزرگ سرعت ساخت و ساز را تا حد قابل توجهی زیاد می کند. برای خرید بلوک هبلکس ارزان به سایت عمران مدرن مراجعه کنید.

بلوک هبلکس گیلان
اجرای هبلکس

قیمت بلوک هبلکس مازندران

بلوک هبلکس مزایای زیادی دارد که در این مطلب به آن ها اشاره شد. قیمت بلوک هبلکس مازندران به مواردی مثل ابعاد بلوک بستگی دارد. یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت نهایی بلوک هبلکس تاثیر گذار است، هزینه حمل و نقل است. بلوک هبلکس مازندران سبک است و اجرای آن با چسب مخصوص صورت می گیرد. علاوه بر آن این بلوک به آسانی برش می خورد.

کارخانه هبلکس گیلان

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در گیلان و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس گیلان برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس گیلان، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از بهترین کارخانه بلوک هبلکس گیلان با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

بلوک هبلکس گیلان
ضدحریق بودن بلوک هبلکس

قیمت هبلکس گیلان ۱۴۰۱

قیمت هبلکس گیلان نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس گیلان را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت هبلکس گیلان می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

بلوک هبلکس گیلان
اجرای بلوک هبلکس با چسب مخصوص

هبلکس گیلان

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس گیلان یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس گیلان به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

بلوک هبلکس گیلان
ابعاد دقیق یک نمونه بلوک هبلکس

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس گیلان معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس نیشابور

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس همدان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!