استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت هبلکس همدان

بلوک هبلکس همدان
بلوک هبلکس همدان

قیمت هبلکس همدان در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت هبلکس همدان درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت هبلکس همدان با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

قیمت بلوک هبلکس همدان در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید بلوک هبلکس را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

هبلکس همدان

هبلکس همدان اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است.خرید بلوک هبلکس امروزه در بین پیمانکاران خیلی مرسوم شده است. هبلکس همدان نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس همدان در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس همدان سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس همدان استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس همدان نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد. قیمت هبلکس همدان نسبت به ویژگی های منحصر به فرد آن و کاربرد های آن مقرون به صرفه است.

به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. برای استعلام بهترین قیمت روز بلوک هبلکس همدان با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

بلوک هبلکس همدان
اجرای بلوک هبلکس

خرید هبلکس همدان

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس همدان استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس همدان شده است. . خرید هبلکس همدان در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس همدان با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

در هنگام خرید بلوک هبلکس چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

بلوک هبلکس همدان
ابعاد مختلف بلوک هبلکس

بلوک هبلکس تهران

همانطور که ذکر شد، بلوک هبلکس مزایای زیادی دارد. از اصلی ترین مزایای آن می توان به سبک بودن اشاره کرد. با توجه به مزیت های این بلوک استفاده از آن خیلی مرسوم است. قیمت بلوک هبلکس تهران با توجه به ابعاد متفاوت است. عامل دیگری که در تعیین قیمت نهایی بلوک هبلکس تهران تاثیر دارد هزینه حمل و نقل است.

بلوک هبلکس همدان
اجرای بلوک هبلکس با چسب مخصوص

کارخانه هبلکس همدان

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در همدان و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

بلوک هبلکس همدان
بلوک هبلکس

کارخانه هبلکس همدان برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس همدان، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از بهترین کارخانه بلوک هبلکس همدان با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت هبلکس همدان ۱۴۰۱

قیمت هبلکس همدان نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

بلوک هبلکس همدان
خرید اینترنتی بلوک هبلکس

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس همدان را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت هبلکس همدان می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

هبلکس همدان

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس همدان یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس همدان به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

بلوک هبلکس همدان
ابعاد دقیق بلوک هبلکس در سایز های مختلف

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس همدان معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس نیشابور

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس گیلان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!