استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بلوک هبلکس زنجان

بلوک هبلکس زنجان
بلوک سبک

بلوک هبلکس زنجان اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس زنجان نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس زنجان در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند. در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس زنجان سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد. فروش بلوک هبلکس در سایت عمران مدرن امکان پذیر است.

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس زنجان استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس زنجان نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد. قیمت بلوک هبلکس زنجان نسبت به ویژگی های منحصر به فرد آن و کاربرد های آن مقرون به صرفه است.

به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. برای استعلام بهترین قیمت روز بلوک هبلکس زنجان با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس زنجان در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس زنجان درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت بلوک هبلکس با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

قیمت بلوک هبلکس زنجان در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس زنجان را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس زنجان
خرید آنلاین بلوک هبلکس

خرید هبلکس زنجان

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس زنجان استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس زنجان شده است. . خرید هبلکس زنجان در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس زنجان نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید بلوک هبلکس زنجان با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

در هنگام خرید بلوک هبلکس چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

بلوک سبک زنجان
ابعاد مختلف بلوک هبلکس

فروش بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس زنجان به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد بلوک هبلکس بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. خدمات فروش بلوک هبلکس زنجان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در عمران مدرن ارائه می شود. همچنین خدمات اجرا و نصب این بلوک با حرفه ای ترین های این زمینه در سایت عمران مدرن امکان پذیر است.

بلوک هبلکس زنجان
اجرای حرفه ای بلوک هبلکس

کارخانه هبلکس زنجان

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در زنجان و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس زنجان برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس زنجان، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از بهترین کارخانه بلوک هبلکس با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

بلوک هبلکس زنجان
بلوک هبلکس

قیمت هبلکس زنجان ۱۴۰۱

قیمت هبلکس زنجان نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

بلوک هبلکس زنجان
مجریان بلوک هبلکس

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس زنجان را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت هبلکس زنجان می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

قیمت بلوک هبلکس قم

قیمت بلوک هبلکس قم به عوامل زیادی مثل ابعاد بستگی دارد. علاوه بر آن هزینه حمل بلوک از کارگاه تا محل ساخت و ساز بر قیمت نهایی بلوک هبلکس قم تاثیر گذار است. بنابراین بهتر است برای خرید بلوک هبلکس کارگاه هایی که نزدیک به محل ساخت وساز هستند را انتخاب کرد. بلوک هبلکس ضد حریق است و در زمان آتش سوزی به عنوان عاملی برای جلوگیری از انتشار آتش سوزی عمل می کند.

بلوک هبلکس زنجان
نصب و اجرای بلوک هبلکس با چسب مخصوص

هبلکس زنجان

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس زنجان یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس زنجان به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

بلوک هبلکس زنجان
اجرای بلوک هبلکس

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس زنجان معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس سنندج

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس گیلان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس همدان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!