استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بلوک هبلکس تبریز

بلوک هبلکس تبریز
بلوک هبلکس تبریز

بلوک هبلکس تبریز اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس تبریز نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس تبریز در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس تبریز سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس تبریز استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس تبریز نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد. قیمت بلوک هبلکس تبریز نسبت به ویژگی های منحصر به فرد آن و کاربرد های آن مقرون به صرفه است.

به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. برای استعلام بهترین قیمت بلوک هبلکس تبریز با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس تبریز در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس تبریز درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت بلوک هبلکس تبریز با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

قیمت بلوک هبلکس تبریز در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت روز بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس تبریز را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند. بلوک هلکس در تمام شهر های ایران خرید و فروش می گردد. قیمت بلوک هبلکس در شهرهایی که کارخانه در همان شهر است کمتر است. برای استعلام قیمت بلوک هبلکس مازندران به سایت عمران مدرن مراجعه فرمایید.

بلوک هبلکس تبریز
بلوک هبلکس

خرید هبلکس تبریز

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس تبریز استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس تبریز شده است. . خرید هبلکس تبریز در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس تبریز نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس تبریز با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

در هنگام خرید بلوک هبلکس تبریز چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

بلوک هبلکس تبریز
جدول سایز های مختلف بلوک هبلکس

کارخانه هبلکس تبریز

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در تبریز و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس تبریز برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس ، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از بهترین کارخانه بلوک هبلکس تبریز با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

بلوک هبلکس تبریز
اجرای بلوک هبلکس

قیمت هبلکس تبریز ۱۴۰۱

قیمت هبلکس تبریز نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس تبریز را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت هبلکس تبریز می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

بلوک هبلکس تبریز
ضدحریق بودن بلوک هبلکس از مزایای آن بشمار می رود.

هبلکس تبریز

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس تبریز یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس تبریز به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

بلوک هبلکس تبریز
نصب بلوک هبلکس

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس تبریز معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس سنندج

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس گیلان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس همدان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!