استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

بتونیر – میکسر بتن

بتونیر
قیمت بتونیر

بتونیر نام دیگر میکسر بتن است. این دستگاه که برای مخلوط کردن و هم زدن بتن به کار می رود در بازار با نام خلاطه بتن نیز شناخته می شود. میکسر بتن ظاهری بسیار ساده دارد و با چرخ هایی که زیرش قرار گرفته حمل می شود.

همانطور که می دانید، بتن ترکیبی از ماسه ، سیمان ، آب و گاهی آهک است. این مواد باید با هم مخلوط شده و به صورت مستمر هم زده شوند. میکسرهای بتن بزرگ را برای پروژه های عظیم به کار می برند و بتونیر های چرخ دار برای کارهای ساختمانی معمولی کفایت می کند. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع و قیمت بتونیر آشنا کنیم.

بتونیر
بتونیر

لیست قیمت بتونیر

لیست قیمت بتونیر بر اساس عوامل متعددی تغییر می‌کند. از برند گرفته تا ظرفیت بتونیر و جنس بدنه و حتی نوع دنده که دنده کمر باشد یا دنده زیر قیمت را تغییر می‌دهد. اما واقعیت این است که نوع موتور نقش تعیین کننده در قیمت بتونیر خواهد داشت. موارد زیر را در نظر داشته باشید.

ظرفیت بتونیر

بتونیرها دارای ظرفیت‌های زیر هستند:

 • میکسرهای آزمایشگاهی ۱۲۰ لیتری
 • میکسرهای ۱۴۰ لیتری
 • میکسرهای ۱۸۰ لیتری
 • بتونیر ۲۵۰ لیتری
 • بتونیر ۳۵۰ لیتری
 • بتونیر ۴۰۰ لیتری
 • بتونیر ۷۵۰ لیتری
 • رایج‌ترین ظرفیت‌ها در بازار ۳۰۰ و ۴۰۰ لیتر است.
قیمت میکسر بتن

مشخصات فنی موتورهای ۳۰۰ و ۴۰۰ لیتر به شرح زیر است:

 • سرعت عملکرد آن‌ها ۱۳ تا ۱۷ دور در دقیقه است
 • Rpm الکتروموتورها ۱۴۰۰ تا ۱۴۵۰ دور در دقیقه است.
 • جریان ورودی ۱۶ آمپر
 • ·         3 اسب بخار
 • ضخامت ورق دیگ ۳ میلیمتر است
 • جنس بدنه از آلومینیوم است
 • موتورهایی که در بازار موجود است معمولا برندهای چینی و ایرانی است
 • شاسی معمولا در اصفهان تولید می‎‌شود
 • دستگاه‌ها روی دو چرخ جابجا می‌شوند
 • موتورها معمولا تک فاز هستند
 • بارگیری هم به صورت دستی و هم به صورت دنده فرمان است
 • فرمان تخلیه نیز به صورت دستی و گیربکسی است
 • این میکسرها به صورت دنده زیر و دنده کمر تولید می‎‌شود
خلاطه بتن ریزی
خلاطه بتن ریزی

قیمت بتونیر ۳۰۰ لیتری

شاید اگر به دنبال میکسر بتن باشید تعیین ظرفیت دستگاه حرف اول را بزند. محدودیتی که در مورد استفاده از بتونیر وجود دارد زمانی خود را نشان می‌دهد که بحث کیفیت بتن مطرح باشد. در صورتی که کیفیت اهمیت داشته باشد نباید به سراغ دستگاه‌هایی با بیش از ظرفیت ۳۵۰ بروید. آنچه در بازار با نام بتونیر ۳۵۰ لیتری شناخته می‎شود، میکسر بتن ۳۰۰ لیتری نیز نام گرفته است. واقعیت این است که نمی‎توان تمام دیگ را از بتن پر کرد. معمولا بیش از ۲۵۰ لیتر در چنین بتونیرهایی جا نخواهد داشت.

بتونیر ۳۰۰ لیتری ورق دیگ ۳ میلیمتری دارد با چهار چرخ پیکانی. فرمان تخلیه آن معمولی و گیربکسی است. می‌توان از انواع موتورهای برقی ، دیزلی و گازوئیلی استفاده کرد. هم دنده کمر تولید می‌شود و هم دنده زیر. در مورد موتور بتونیر ۳۰۰ لیتری موارد زیر را در نظر داشته باشید:

قیمت میکسر بتن برقی

قیمت میکسر بتن برقی ۳۰۰ لیتری، با ۳ اسب بخار ، ۱۴۰۰ دور در دقیقه که انتخاب بین موتور تک فاز و سه فاز نیز خواهید داشت حدود ۱۰ میلیون تومان تمام می‎شود. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها و طرح‌های ویژه تخفیف و سفارشی به صرفه با شماره کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت خلاطه

قیمت میکسر بتن دیزلی

قیمت میکسر بتن دیزلی با موتور مارگو هندی یا موتور چینی و یا موتور بنزینی با ۵ اسب بخار با مورتورهایی از کشورهای ژاپن یا چین بازه‌های قیمت متفاوتی دارند. معمولا قیمت بتونیر برندهای موجود در بازار  حدود ۱۲ میلیون تومان برآورد می‌شود. تعیین دقیق قیمت بر اساس برند موتور و نوع دنده و جنس بدنه متفاوت است. برای دریافت اطلاعات دقیق از قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت میکسر بتن با ظرفیت ۱۲۰ لیتر

قیمت میکسر بتن با ظرفیت ۱۲۰ لیتر: بتونیر ۱۲۰ لیتر معمولا در یک مدل ارائه می شود و حدود پنج تا شش میلیون تومان است.

قیمت بتونیر
خلاطه بتن با دو چرخ

قیمت بتونیر با ظرفیت ۲۵۰ لیتر

در سه دسته موتور برقی ، دیزلی ، بنزینی و با دو چرخ ارائه می شود:

 • قیمت موتور برقی و بنزینی دو چرخ ، دنده زیر حدود هفت تا هشت میلیون تومان بوده و قیمت دنده کمری از آن ارزان تر است.
 • قیمت میکسر بتن دیزلی دنده زیر حدودا ۱۰ میلیون تومان بوده و دنده کمری حدود یک میلیون تومان ارزان تر است.

قیمت بتونیر با ظرفیت ۴۰۰ لیتر

با سه موتور دیزلی ، برقی و بنزینی و با دو مدل دو چرخ و چهار چرخ و با دو دنده زیر و کمری ارائه می شود. قیمت چهار چرخ حدود ۷۰۰ هزار تومان از دو چرخ گران تر است و قیمت دنده کمری حدود یک میلیون تومان از دنده زیر ارزان تر است.

قیمت بتونیر موتور برقی و دیزلی چهار چرخ و دنده کمری حدودا ۸ میلیون تومان است و برای دنده زیر حدود یک میلیون تومان گران تر و برای دو چرخ حدود ۷۰۰ هزار تومان ارزان تر است.

قیمت موتور دیزلی چهار چرخ دنده زیر حدود ۱۱ میلیون تومان است که برای دنده کمری حدود یک میلیون تومان ارزان تر و برای دو چرخ حدود ۷۰۰ هزار تومان ارزان تر خواهد بود.

بتونیر دست دوم
میکسر بتن با ظرفیت ۴۰۰ لیتر

قیمت بتونیر با ظرفیت ۷۵۰ لیتر

قیمت بتونیر ۷۵۰ لیتری باکت دار در سال ۹۹ چیزی حدود ۴۵ تا ۵۰ میلیون است.

قیمت میکسر بتن با ظرفیت ۱۰۰۰ لیتر

قیمت بتونیر برقی با ظرفیت ۱۰۰۰ لیتر در سال ۹۹ بین ۵۰ تا ۸۰ میلیون تومان می باشد.

میکسر بتن

قیمت میکسر بتن برقی دست دوم

یکی از راه‌های ساده برای کاهش هزینه‌ها، خرید بتونیر ارزان است. در این راه می‎توان روی اجاره بتونیر نیز حساب کرد. بسیاری از فروشندگان اقدام به اجاره دستگاه‌ها می‌کنند. با اجاره دستگاه هزینه‌ها کاهش چشم‌گیر خواهد داشت و پس از پایان پروژه دستگاه روی دستتان نمی‌ماند. توجه داشته باشید که قیمت میکسر بتن برقی دست دوم ممکن است کمی گول زننده باشد. میکسر بتن برقی را حتما از خریداران خوش نام تهیه کنید.

خلاط بتن

انتخاب موتور بتونیر

الکتروموتور میکسر درواقع قلب میکسر است. بیشترین تاثیر را بر قیمت میکسر بتن خواهد داشت. گزینه‌های معمول بازار در مورد الکتروموتور بتونیر شامل موارد زیر است:

 • موتورهای چینی ۳ اسب بخار – ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • موتور مهرژن تبریز با ۶ ماه گارانتی
 • موتور آر ام پی لیون
 • موتور بارلی
 • موتور الکتروآسیا طرح الکو
 • موتور تاپیتال طرح ایتالیا

قیمت هر کدام از الکتروموتورها متفاوت است. معمولا برندهای چینی ارزان‌تر استو طرح الکو و طرح ایتالیا قیت میکسر بتن را افزایش خواهد داد.

آشنایی با دستگاه بتونیر

این دستگاه برای تولید بتن با حجم کم کاربرد دارد. وظیفه آن مخلوط کردن بتن است. در واقع دستگاهی است که سیمان و ماسه و آب و سایر مواد افزودنی را با هم مخلوط می کند تا به صورت همگن درآید. پیمانه کردن دستگاه یا همان تعیین میزان اختلاط اجزا که بر کیفیت نهایی بتن تاثیر مستقیم دارد توسط اپراتور انجام خواهد شد. حتی ترتیب اضافه کردن این مواد نیز بسیار مهم است. در این زمینه اپراتور باید آموزش های لازم را دیده باشد. اگر ظرفیت دستگاه بالا باشد برای بارگیری به جای روش دستی از روش باکت هیدرولیکی استفاده می شود. دستگاه به وسیله ۲ یا ۴ چرخ جابجا خواهد شد.

تعیین قیمت انواع بتونیر

عوامل متعددی بر روی قیمت میکسر بتن موثر است که به شرح زیر می باشند:

قیمت بر اساس ظرفیت میکسر بتن

اگر برای خرید بتونیر مراجعه کنید با طیف گسترده ای مواجه می شوید که انتخاب را سخت می کند. اولین نکته در تقسیم بندی این دستگاه ظرفیت آن است. قیمت بتونیر رابطه مستقیمی با ظرفیت آن دارد. در واقع مهم ترین ویژگی تعیین قیمت فروش بتونیر ، ظرفیت آن است. میکسر بتن با ظرفیت ۱۲۰ لیتر تا ۲۰۰۰ لیتر در بازار عرضه می شود. در این میان میکسرهای با ظرفیت های مختلف همچون ۲۵۰ لیتر ، ۳۰۰ لیتر ، ۳۵۰ لیتر ، ۴۰۰ لیتر ، ۵۰۰ لیتر ، ۷۵۰ لیتر و ۱۰۰۰ لیتر قرار دارند.

میکسر بتن
میکسر بتن

قیمت بر اساس نوع موتور و برند میکسر بتن

نکته دیگر که روی قیمت خلاطه بتن موثر است، نوع موتور می باشد که در سه نوع دیزلی ، برقی و بنزینی تولید می گردد. به طور مثال قیمت میکسر بتن برقی با ظرفیت ۴۰۰ لیتر، با شرایط یکسان در مقایسه با همین مدل با موتور دیزلی یک میلیون تومان ارزان تر است. نکته دیگر در مورد تعیین قیمت انواع خلاطه بتن ریز ، برند است که از قیمت ارز تاثیر می گیرد زیرا بسیاری از برندهای رایج بتونیر ، خارجی هستند. معمولا برند موتور مد نظر است. در این میان گران ترین موتور از برند هوندا می باشد. موتورهای کاما ، موتوژن ، راتو ، روبین در کنار مدل های ارزان تر موتورهای چینی در بازار موجود است.

تغییر قیمت بتونیر با نحوه گردش دیگ

یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت میکسر بتن ، شیوه گردش دیگ است که به دو صورت دنده زیر و دنده دور (دنده کمری) ، تقسیم می شود. در بتونیر دنده کمری انتقال نیرو از موتور به دیگ به وسیله دنده هایی انجام می شود که در اطراف آن قرار دارد. در نوع دنده زیر انتقال نیرو از موتور به دیگ به وسیله دنده تعبیه شده در زیر دستگاه انجام می شود.

تاثیر محل قرار گیری دنده در قیمت میکسر را با یک مثال می توان نشان داد. قیمت بتونیر های چهارچرخ که موتور یکسان برقی دارند و هر دو ظرفیت ۴۰۰ لیتری دارند، با دنده کمری در حال حاضر (سال ۹۹) حدود ۸ میلیون تومان و با دنده زیر حدود ۹ میلیون تومان است.

قیمت بتونیر
اختلاط و تهیه بتن با میکسر

تفاوت دنده زیر با دنده کمری چیست؟

با توجه به تفاوت قیمت، بدون شک این دو دنده از لحاظ عملکرد با یکدیگر متفاوت خواهند بود. نیرویی که می بایست چرخش دیگ را به عهده بگیرد و از موتور تولید شده است، به وسیله شفت به بدنه دیگ منتقل می‎شود و این فرآیند در مدل کمری ، به وسیله چرخ دنده هایی در اطراف دیگ باعث چرخش می شود. این روش سر و صدای زیادی دارد. در مدل دوم زنجیرهایی به صورت دیفرانسیلی عمل می کنند و دیگ را به چرخش در می آورند. شیوه عملکرد این مدل دنده، صدای کمتری تولید می کند اما در عوض استهلاک بالاتری دارد. قیمت دنده زیر نیز بالاتر از دنده کمری است.

قیمت بتونیر بر اساس نو یا دست دوم بودن

خلاطه به دو صورت بتونیر دست دوم و یا خلاطه نو قابل خرید است. میکسر بتن به دلیل استفاده موقت در پروژه، به صورت بتونیر دست دوم نیز به فروش می رسد. قیمت خلاطه دست دوم به مراتب پایین تر است و حتی در مواردی اجاره داده می شود. به طور مثال قیمت میکسر بتن برقی دست دوم کمتر از قیمت نو آن است.

قیمت خلاطه دست دوم
بتونیر چهارچرخ

سایر ویژگی های انواع بتونیر

ویژگی های دیگری از دستگاه بتونیر که بر روی قیمت آن تاثیر گذارند عبارتند از: دوچرخ ، چهار چرخ، میکسر دستی ، گیربکسی و باکت هیدرولیکی. دقت داشته باشید که شیوه بارگیری میکسر به دو صورت دستی یا هیدرولیکی انجام می شود. به طور کلی در ظرفیت های زیر ۷۵۰ لیتر نوع دستی به صرفه تر خواهد بود. در مقابل بارگیری به صورت باکت (پیمانه) هیدرولیکی معمولا برای ظرفیت های بالا استفاده می شود. بر اساس این ویژگی ها لیستی از قیمت های میکسر بتن ارائه خواهیم کرد که با توجه به تغییرات میزان تورم ، این قیمت ها در زمان نگارش مقاله بر اساس قیمت روز بتونیر نوشته شده است.

انتخاب گیربکس مناسب بتونیر

گیربکس نقش مهمی در انتقال نیرو از موتور به دیگ بازی می‌کند. گیربکس‌ها معمولا ایرانی‌ هستند و در شهر اصفهان تولید می‌شوند. مدل‌های زیر در بازار موجود است:

 • گیربکس پوسته آلومینیومی دنده چدن
  • گیربکس پوسته چدن روانکار
  • گیربکس پوسته چدن مارال

 

قیمت میکسر بتن برقی دست دوم

انتقال نیرو در دستگاه میکسر بتن

سه نوع کلی برای انتقال نیرو در دستگاه بتونیر وجود دارد. در واقع دیگ بزرگ بتونیر قرار است به چرخش درآید و برای این کار نیاز است که مکانیزمی تعبیه شود. به طور کلی سه روش زیر برای چرخش دیگ به کار می‌رود که بر قیمت میکسر بتن نیز تاثیر خواهد داشت. در روش آن برای انواع بتونیر های موجود در کارگاه‌ها مورد استفاده است:

 • بتونیر دنده کمر
  • بتونیر دنده زیر
  • رولیک لاستیک فشرده
قیمت میکسر بتن

بتونیر دنده زیر

در بتونیر قرار است شاهد چرخش دیگ بتن باشید. دیگ روی یک محور قرار گرفته. دیگ با بلبرینگ‎‌های قدرتمندی حول محور گردش خواهد کرد. قدرت از متور و گیبرکس به دیگ توسط چرخ‌ دنده‌هایی منتقل می‌شود که در نوع دنده زیر قرار است پایین‎ترین نقطه‌ی دیگ باشد. چرخ‌ دنده‎ها دقیقا در قسمت انتهایی دیگ به بدنه متصل است و هر چرخش دیگه یک بار آن را می‌چرخاند.

بتونیر دنده کمر

در میکسرهای دنده کمر یا دنده دور؛ چرخ دنده قطر بیشتری خواهد داشت. چرخ دنده‌هایی که در میکسر دنده زیر به کار رفته بسیار کوچک است. نمی‎توان انتظار داشت که دیگ‎های بسیار بزرگ توسط چرخ‌دنده‌‍‌های ضعیف میکسر دنده زیر بچرخد. بتونیر دنده کمر با استفاده از دنده‌های بزرگتر و قدرتمندتر می‌تواند ظرفیت ثابت موتور را به مقدار بیشتری به دیگ منتقل کند. در این بتونیرها حلقه‌ی آخر چرخ‎دنده سروار بر کمر دیگ نصب شده. گیربکس نیز در کنار دیگ است. چرخ‌دنده بزرگ که بر کمر دیگ نصب شده با قدرت گیربکس در امتداد دیگ شروع به حرکت می‌کند.

بتونیر دنده کمر یا دنده زیر ؟

خرید میکسر بتن با چالش‌هایی همراه است. معمولا سوال پیش می‌آید که بتونیر دنده زیر بهتر است یا دنده کمر. لازم است با مزایا و معایب هر کدام آشنا شوید:

مزایا و معایب بتونیر دنده کمر چیست ؟

اگر قرار باشد دیگ‌های بزرگ را بچرخانید قاعدتا باید موتورهای قوی‌تر داشته باشید و موتور قوی‌تر به معنای هزینه بیشتر است. بتونیر دنده کمر کمک می‎کند تا با داشتن موتورهایی کم ظرفیت دیگ‌های بزرگی را بچرخانید. در این بتونیر فشار کمتری به موتور وارد می‌شود. حرکت دیگ یکنواختتر و روان‌تر است. طرح اختلاط بتن با این میکسرها بهتر انجام می‎شود.

قیمت بتونیر دنده کمر در مقایسه با دنده زیر

اگر قیمت بتونیر دنده کمر را با دنده زیر مقایسه کنید تفاوت آشکار است. ساخت یک بتونیر دنده کمر سختتر است. بنابراین میکسرهای دنده کمر گران تر خواهند بود. بتونیر دنده کمر دیرترخراب می‎شود اما در صورت خرابی هزینه‌های تعمیر آن بیشتر است. برای خرید بتونیر بالای ۴۰۰ لیتر مجبور به استفاده از میکسرهای دنده کمر هستید.

میکسر بتن
میکسر بتن

مزایا و معایب بتونیر دنده زیر چیست ؟

از نظر قیمت باید انتظار داشت که بتونیر دنده زیر ارزان تر تمام شود. متریال کمتری برای ساخت این میکسر نیاز است. هزینه‌های تعمیر و نگهداری آن نیز ارزان‎تر است. البته درگیری مداوم دنده‌ها به معنای تعداد خرابی بیشتر است. در حجم کم کارکرد بسیار خوبی دارد. از نظر صدا نیز می‎توان گفت کم صداست. به طور کلی میکسر یکنواختی است که برای کار با حجم کم مناسب است. ضعف این میکسرها در ضعف آن‌ها خلاصه میشود. در واقع این میکسرها توانایی کافی برای چرخاندن دیگ‌های بزرگ را ندارند. استهلاک دنده‌ها نیز در این شیوه انتقال نیرو بسیار زیاد است.

بتونیر کوچک

نکته‌ای که در مورد بتونیر کوچک وجود دارد به کیفیت بتن باز می‌گردد. در واقع هر چه ظرفیت بتنیر پایین تر باشد کیفیت بتنی که تولید می‎شود بالاتر خواهد بود. تا ظرفیت ۳۵۰ می‌توان بتنی با کیفیت قابل قبول انتظار داشت.

خلاطه بتن

خلاصه بتن چیست ؟ خلاطه از واژه اختلاط گرفته شده. دستگاهی که بتواند اجزای بتن را به خوبی هم مخلوط کند. به همین دلیل نام دیگر میکسر بتن را خلاصه بتن گذاشتند. دستگاهی که اجزای درشت دانه و ریز دانه و آب و افزودنی بتن را با هم مخلوط می‎‌کند. خلاطه ساختار پیچیده‌ای ندارد. قیمت دستگاه خلاطه بتن را ظرفیت موتور و نوع دنده یا همان الگوی انتقال قدرت تعیین می‎کند.

برای مطالعه بیشتر:

مجری بتن سخت

بتن مسلح

آزمایش بتن

بتن ریزی

بتن الیافی

پمپ بتن

بتن اکسپوز

بتن رنگی

بتن سخت

بتن مگر

فوم بتن

اجرای سازه بتنی

بتن و فرآورده های بتنی

اسپیسر بتن سپر دفاعی میلگردها

واش بتن

آزمایش مقاومت بتن سخت شده

زودگیر کننده بتن

تست غیر مخرب بتن

آزمایش ­های سنجش بتن تازه

دیوار پیش ساخته بتنی

ضد یخ بتن

کندگیر کننده بتن

واتراستاپ بتن

قیمت بتن

روان کننده بتن

قالب بتن

افزودنی بتن – قیمت و انواع

بتن آماده

خرید بتن آماده

خرید بتن آماده در کرج

خرید بتن آماده در تهران

میکروسیلیس

نیوجرسی

بتونیر چیست؟

بتونیر یا همان میکسر بتن برای مخلوط کردن و هم زدن بتن به کار می رود و در بازار با نام خلاطه بتن نیز شناخته می شود. این دستگاه برای تولید بتن با حجم کم استفاده می شود.

بتونیر چه انواعی دارد؟

بتونیر انواع مختلفی مانند دو چرخ یا چهار چرخ ، دنده زیر یا دنده دور و… و ظرفیت های متنوعی ، از ۱۲۰ تا ۲۰۰۰ لیتر، دارد که بر اساس کار مورد نیاز و حجم آن ، انتخاب می شود.

چه عواملی بر قیمت بتونیر تاثیرگذار است؟

عوامل متعددی از جمله ظرفیت ، نوع موتور ، برند ، نحوه گردش دیگ و… بر قیمت بتونیر تاثیرگذارند.

چه امتیازی می‌دهید؟

User Rating: Be the first one !

۶۱ نظر

 1. سلام از بتونیر برای تولید بتن در حجم کم استفاده میشه یعنی مواد سازنده بتن رو توی بتونیر میریزن و بعد از ترکیب استفاده میکنند یا بتن از قبل آماده رو برای میکس فقط میریزن توی بتونیر ؟!

 2. سلام . شما فروش قطعات بتونیر هم دارین ؟ تعمیر هم انجام میدین ؟

 3. سلام بتونیر برای تولید بتن در حجم بالا هم برای خرید معرفی میکنید؟

 4. کدوم برند میکسر بتن کیفیت بیشتری داره ؟

 5. سلام جنس بدنه بتونیر از چیه؟

 6. میکسر بتن ۲۵۰ لیتری دارم . با چه قیمتی میتونم بفروشمش؟

 7. دستگاههای بتونیر طبق چه عواملی قیمت گذاری می شوند ؟

 8. من میخواستم بتونیر تهیه کنم کدوم برند مناسب تره ؟

 9. برای کار با دستگاه بتونیر تخصص خاصی لازم است ؟

 10. حداکثر ظرفیت بتونیر چقدره ؟

 11. محل قرار گیری دنده چه تاثیری در قیمت بتونیر دارد ؟

 12. برای خرید دستگاه بتونیر توجه به چه نکاتی لازم است ؟

 13. قیمت بتونیر برقی با ظرفیت ۱۰۰۰ لیتر در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

 14. قیمت بتونیر با ظرفیت ۲۵۰ لیتر چقدر است ؟

 15. دنده زیر با دنده کمری چه تفاوتی دارد ؟

  • در بتونیر دنده کمری انتقال نیرو از موتور به دیگ به وسیله دنده هایی انجام می شود که در اطراف آن قرار دارد. در نوع دنده زیر انتقال نیرو از موتور به دیگ به وسیله دنده تعبیه شده در زیر دستگاه انجام می شود.

 16. قیمت بتونیر چهار چرخ در سال ۱۴۰۰ رو میخواستم

 17. امکان هست استعلام قیمت روز بتونیر چهار چرخ رو در سایت قرار بدید؟

 18. چه عواملی در تعیین قیمت بتونیر تاثیر گذار است؟

 19. بابت مطالب و اطلاعات مفیدتون ممنونم و از عوامل سایت متشکرم

 20. تفاوت قیمت بتونیر با دنده ی زیر و کمری چقدر و اینکه کدومش رو پیشنهاد میدین ؟

  • با توجه به تفاوت قیمت، بدون شک این دو دنده از لحاظ عملکرد با یکدیگر متفاوت خواهند بود. نیرویی که می بایست چرخش دیگ را به عهده بگیرد و از موتور تولید شده است، به وسیله شفت به بدنه دیگ منتقل می‎شود و این فرآیند در مدل کمری ، به وسیله چرخ دنده هایی در اطراف دیگ باعث چرخش می شود. این روش سر و صدای زیادی دارد. در مدل دوم زنجیرهایی به صورت دیفرانسیلی عمل می کنند و دیگ را به چرخش در می آورند. شیوه عملکرد این مدل دنده، صدای کمتری تولید می کند اما در عوض استهلاک بالاتری دارد. قیمت دنده زیر نیز بالاتر از دنده کمری است.

   انتخاب بتونیر با توجه به شرایط پروژه انجام می شود. برای مشاوره و استعلام قیمت بتونیر با کارشناسان عمران مدرن به شماره زیر تماس بگیرید:
   ۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵‌‌‍‎

 21. قیمت بتونیر در سال ۱۴۰۰ چقدر است ؟

 22. از چه طریقی میتونم بتونیر اجاره کنم؟

 23. بتونیر ۱۰۰۰ لیتری چقدره قیمتش ؟

 24. آیا نحوه گردش دیگ در قیمت گذاری بتونیر اثرگذار است؟

 25. چه عواملی در تعیین قیمت میکسر بتن نقش دارند؟

 26. کدوم برند بتونیر بهتره ؟

 27. چه عواملی بر تعیین قیمت میکسر بتن موثر هستند؟

 28. قیمت بتونیر چهار چرخ چقدر است؟

 29. با کیفیت ترین بتونیر کدام است

 30. قیمت خلاطه دست دوم چقدر است؟

 31. هزینه اجاره بتونیر چقدر است؟

 32. سایت فروش معرفی کنین لطفا

 33. سلام.بتونیر ۲۵۰ لیتری دنده کمری دارم
  میخوام به دنده زیر تبدیلش کنم
  قطعات دنده زیر رو میخواستم
  ممنونم اگر راهنمایی کنین
  ۰۹۱۵۹۸۵۱۲۳۱قاسمی

 34. سلام لطفا شرکت هایی که بتونیر میفروشن معرفی کنید که امکان مقایسه قیمت فراهم بشه.

 35. چقد دنبال یه توضیح مفصل درمورد بتونیر بودم، اولین جایی هستین که انقدر کامل توضیح دادین.
  ممنون از سایت خوبتون

 36. ممنون از مطلب خوبتون در مورد بتونیر

 37. بتونیر با ظرفیت ۲۵۰ میخوام، شما اجاره بتونیر هم دارید؟

 38. بتونیر ، منظورم همین میکسر بتن هست ، اینا رو کرایه هم میدید؟

 39. سلام
  بتونیر – میکسر بتن با ظرفیت خیلی کم برای کارهای آزمایشگاهی سراغ دارید؟

 40. ممنون از متن مفیدتون.

 41. ببخشید عرف اجاره ی بتونیر چقدره؟ به چه صورته پرداخت اجاره معمولاً؟

 42. سلام برای بتن ریزی یه پروژه ۴ طبقه بتونیر میخواستم، ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت