استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

بازسازی ویلای قدیمی

بازسازی ویلای قدیمی
هزینه بازسازی ویلای قدیمی

ویلا به ساختمان هایی گفته می شود که از چهار طرف آزاد بوده و به طرف بیرون نما داشته باشند. به مرور زمان، به دلیل قدیمی شدن تجهیزات، پلان و نیز دکوراسیون داخلی ، نیاز به بازسازی ویلای قدیمی وجود خواهد داشت. در بازسازی چنین ساختمان هایی باید به مواردی همچون قدمت ویلا ، سازه ویلا ، سبک معماری و محوطه آن توجه ویژه ای داشت. از این رو آشنایی با شرکت های متخصص فعال در زمینه بازسازی ویلای قدیمی بسیار حائز اهمیت می باشد.

بازسازی ویلای قدیمی
بازسازی ویلای قدیمی

لیست شرکت های بازسازی ویلای قدیمی

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر بازسازی ویلای قدیمی پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه بازسازی ویلا و نیز اطمینان از تخصص آنها ارائه شده است.

۱- شرکت موسسه داوودی (رویا مال) مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با موسسه داوودی (رویا مال) و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بازسازی ویلای قدیمی

برآورد هزینه بازسازی ویلای قدیمی

امروزه هزینه خرید ویلا به مراتب نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده و کسانی که در یک ویلای قدیمی زندگی می کنند، ممکن است به راحتی نتوانند از پس خرید ویلای جدید برآیند.برای حل این مشکل بازسازی ویلای قدیمی بهترین گزینه برای کسانی که می خواهند با پرداخت هزینه کمتر ظاهری شیک به ویلای خود ببخشند می باشد .

عکس قبل و بعد بازسازی ویلای قدیمی
عکس قبل و بعد بازسازی ویلای قدیمی

بازسازی ویلا مربوط به قسمت های خاصی از ویلا است ، که در آن قسمت ظاهری ویلا تعمییر یا تعویض می شود. در بازسازی پلان ویلا دست نخورده باقی می ماند. در واقع به طور کلی بازسازی به معنی ترمیم و اصلاح ساختار قدیمی یک ویلا می باشد.

۲- شرکت هیرادانا مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با هیرادانا و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت کلبه مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با کلبه و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نکات بازسازی ویلای قدیمی در شمال

اگر مایل به خرید ویلا در شمال باشید، باید بدانید به دلیل رطوبت و باران گیر بودن منطقه، این ویلاها در مدت زمان کمتری نیاز به بازسازی پیدا می کنند.

 این رطوبت باعث می شود تاسیسات و لوله ها و کابینت آشپزخانه ها  زودتر دچار پوسیدگی شوند. در ضمن باید بدانید رنگ کردن دیوار ویلا در شمال زودتر از سایر مکان ها نیاز به تمدید پیدا می کند و اگر ویلا شما کاغذ دیواری باشد زود به زود باید عوض شود.

بهتر است در شهرهای شمالی از مصالح مقاوم تری استفاده کنید. همچنین مصالحی که تا حد ممکن ضد آب باشند و به راحتی زنگ نزنند و مقاومت بالایی در مقابل رطوبت داشته باشند.

برای بازسازی ویلای قدیمی شمال خود می توانید از کاغذ دیواری های با جنس پی وی سی که از مقاومت بالایی برخوردار هستند استفاده کنید.

مراحل بازسازی ویلای قدیمی
مراحل بازسازی ویلای قدیمی

همچنین می توانید پنجره های بزرگ شیشه ای برای آن تعبیه کنید که نمای خوبی از فضای بیرون را برای شما به ارمغان بیاورند.

۴- شرکت نما سبز مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با نما سبز و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بازسازی ویلا

۵- شرکت بهاران مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با بهاران و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت کومه سرا مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. بازسازی استخر خدمت دیگر این شرکت می باشد. برای تماس با کومه سرا و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- شرکت ساختمانی پایتخت مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با ساختمانی پایتخت و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

۸- شرکت گروه معماری مدرن ابنیه وریا مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. بازسازی استخر خدمت دیگر این شرکت می باشد. برای تماس با گروه معماری مدرن ابنیه وریا و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اصول نوسازی ویلای قدیمی

نوسازی و بازسازی ویلای قدیمی ، دو روش اصلی هستند که باعث می‌شوند بافت قدیمی ویلاها، به مدل ساختمان‌های امروزی تغییر پیدا کند و زیباتر شود. نوسازی برای همه قسمت‌های ویلا می‌تواند انجام شود. ویلاهایی که چند سال از سن ساخت آن‌ها گذشته است به مرمت و نوسازی و بازسازی نیاز دارند. معمولاً ویلاهای قدیمی بیشتر از ۱۰ سال ساخت، باید نوسازی شوند.

نوسازی ویلای قدیمی به روش‌های مختلف انجام می‌شود. شما می‌توانید برخی از کارها را خودتان انجام دهید و یا اگر قسمت‌های آسیب دیده ویلا، زیاد است، نوسازی و بازسازی را به شرکت‌های پیمانکاری واگذار کنید.

 نوسازی در قسمت‌های داخلی ویلا، آشپزخانه، بالکن و تراس و حتی محوطه سازی و زیباتر کردن حیاط ویلا امکان‌پذیر است. باید ابتدا تصمیم بگیرید که ویلای قدیمی شما قرار است به چه مدلی، نوسازی و بازسازی شود.

برخی از راهکارها وجود دارند که می‌توانید بازسازی ویلاهای قدیمی را با به کار بردن آن‌ها آغاز کنید.

۹- شرکت مهندسی سازه پایدار مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با مهندسی سازه پایدار و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۰- شرکت گروه معماری بالینکو مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با گروه معماری بالینکو و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بازسازی ویلای قدیمی

۱۱- شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با دکوراسیون داخلی و بازسازی مهرآداک و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه بازسازی ویلای قدیمی

۱۲- شرکت کلینیک ساختمانی مات مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با کلینیک ساختمانی مات و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۳- شرکت رویال مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با رویال و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه بازسازی ویلای قدیمی

۱۴- شرکت ولو سازه مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با ولو سازه و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت خوش‌سازان مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با خوش‌سازان و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۶- شرکت نوین بازسازی مجری بازسازی ویلای قدیمی در تهران می باشد. برای تماس با نوین بازسازی و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بازسازی ویلا قدیمی

زمانی که از بازسازی ویلای قدیمی صحبت میکنیم در واقع طیف گسترده ای از تغییرات را میتواند شامل شود. از لوله کشی های ساختمان گرفته تا احداث استخر و فضا های جدید برای ویلا.

از این رو میتوان گفت تمام بخش های ویلا قابلیت آن را دارند که در بازسازی دست خوش تغییرات شوند اما این میزان فرسودگی بخش های مختلف ویلا و نیاز های جدید ما هست که این محدوده را مشخص میکند.

به عنوان مثال گاهی ممکن است تنها با یک رنگ آمیزی دیوار ها و تمیز کردن سطوح نیاز ما بر طرف شود و یا گاهی ممکن است ترکیدگی لوله ها و فرسودگی تاسیسات مکانیکی ما را وادار به این امر کند. همچنین بسیاری از مواقع این موضوع میتواند گسترده تر شود و بحث به اضافه کردن فضا های جدید مانند اضافه کردن طبقه جدید و تغییر چیدمان پلان و یا اضافه کردن استخر ما را به فکر بازسازی ویلای قدیمی بیندازد.

بازسازی ویلا
قبل و بعد بازسازی ویلای قدیمی

زمان بازسازی ویلای قدیمی

موردی که در بازسازی ویلای قدیمی بسیار اهمیت دارد مدیریت زمان و هزینه است.

با یک مدیریت صحیح می‌ توانید از هدر رفتن زمان و هزینه جلوگیری کنید. به این منظور پیش از شروع بازسازی ویلای قدیمی یا خانه باغ خود از گروه بازسازی کننده بخواهید جدول زمان بندی منظمی تهیه کند و در آن فهرستی از اقدامات لازم و مدت زمان و هزینه‌ ای که برای هر یک باید صرف شود را یادداشت کند.

قبل و بعد بازسازی ویلای قدیمی
بازسازی نمای بیرونی ویلای قدیمی

هزینه بازسازی ویلای قدیمی

محاسبات هزینه بازسازی ویلای قدیمی بسیار بستگی به این دارد که چند درصد ویلای خود را بازسازی کرده اید.

 اگر بازسازی محدود به آشپزخانه و بازسازی کابینت های آن باشد مطمئنا هزینه بسیار کمتری خواهد داشت، همچنین در بازسازی ویلاهای قدیمی که تاسیسات قدیمی دارند بهتر است که یک بازسازی کلی تاسیسات انجام شود.

 در این صورت ممکن است که کمی هزینه های شما زیاد شود. اما تا سال ها راحت هستید و آرامش دارید و گاه و بیگاه با خراب شدن لوله ها، برق کشی ها و … آرامشتان بهم نخواهد خورد و هزینه های خرد با اعصاب خردی های زیاد نخواهید داشت.

بازسازی بیرونی ویلای قدیمی
بازسازی فضای بیرونی ویلای قدیمی

مزایای بازسازی ویلای قدیمی

۱-صرفه جویی در منابع مالی و زمان

۲- عدم نیاز به مجوزهای ساخت و تغییر کاربری زمین برای ساخت ویلا

۳- جلوگیری از هدر رفت منابع طبیعی و کاهش آلودگی محیط زیست

بدین رو بازسازی ویلای قدیمی راهکار مناسب و بهینه ای در این خصوص است.

بازسازی ویلای قدیمی
بازسازی ویلای قدیمی

آشنایی با روش های بازسازی ویلای قدیمی

بازسازی ویلای قدیمی همیشه با هدف زیباسازی و تغییر سبک انجام نمی‌شود و گاهی با اهداف دیگری انجام می‌شود. برای مثال، بازسازی ساختمان حفاظتی و بازسازی سبکی، از انواع بازسازی به حساب می‌آیند.

 بازسازی حفاظتی بیشتر شامل کل بنا می‌شود و بازسازی داخلی نیز جزئی از آن است و هدف انجام این کار، حفاظت و تقویت ساختمان محسوب می‌شود.

 بازسازی سبکی، روشی دیگر است که در آن کمترین تغییر صورت می‌گیرد و تنها قسمت‌های فرسوده باید بازسازی شوند. این روش بیشتر برای مرمت آثار تاریخی کاربرد دارد و بهره­ گیری از آن برای خانه‌های مسکونی چندان رایج نیست.

برای مطالعه بیشتر:

بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی نما

بازسازی حمام

بازسازی دستشویی

بازسازی آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۴ نظر

  1. سلام بازسازی ویلای قدیمی به صورت کلی خیلی هزینه برداره میشه فقط یک قسمت های خاصی از ویلا رو سپرد برای بازسازی؟‌

  2. سلام برای بازسازی ویلاهای قدیمی حدودا چقدر باید سرمایه داشته باشیم آیا هزینه بازسازی ویلا های قدیمی خیلی زیاده یا با مقدار معقولی هم میشه این کار رو انجام داد و یه سوال دیگه اینکه آیا تسهیلات ویژه و یا وام میشه گرفت از بانک برای بازسازی ویلاهای قدیمی؟؟

  3. سلام در بازسازی ویلاهای قدیمی فقط بازسازی نما و محوطه انجام میشه یا قسمت های داخل ویلا هم روشون کار میشه؟!

  4. سلام برای بازسازی ویلای قدیمی طرح سنتی به طرح مدرن شرکت های دارای نمایندگی در شمال کشور رو معرفی کنید .

Call Now Buttonاستعلام قیمت