استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

اجرای پارتیشن شیشه ای

اجرای پارتیشن شیشه ای
اجرای پارتیشن آکوستیک

پارتیشن به اجزایی گفته می شود که به منظور جداسازی فضا و ایجاد فضاهای جدید در منازل، مراکز اداری، مراکز تجاری و … مورد استفاده قرار می گیرند. بر اساس جنس متریال مورد استفاده پارتیشن ها به انواع شیشه ای ، چوبی ، آلومینیومی ، بلوک شیشه ای ، دکوراتیو ، آکاردئونی ، HPL دسته بندی می گردند. اجرای پارتیشن شیشه ای و بلوک شیشه ای ضمن ایجاد حریم خصوصی موجب انتقال نور نیز می شود.

پارتیشن شیشه ای بر اساس ضخامت به انواع تک جداره و دوجداره و بر اساس مکانیسم حرکتی به انواع ثابت و متحرک دسته بندی می گردد. علاوه بر این، از نظر نوع فریم به دو دسته فریم لس و فریم دار تقسیم بندی می شود. در اجرای پارتیشن شیشه ای می توان از شیشه های ساده، رنگی، سندبلاست، اسمارت گلس و … استفاده کرد. اجرای پارتیشن شیشه ای به ویژه در ادارات رواج بسیاری دارد.

اجرای پارتیشن شیشه ای
اجرای پارتیشن شیشه ای

شرکت های اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای ، بلوک شیشه ای و همچنین پارتیشن آکوستیک پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه قیمت پارتیشن شیشه ای و سایر پارتیشن های ذکر شده ارائه شده است.

اجرای پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای

۱- شرکت سبز دکور به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت سبز دکور و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن شیشه ای

اجرای پارتیشن بلوک شیشه ای

۲- شرکت پرچین به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت پرچین و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت آرمن به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت آرمن و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای یرای منزل

مجری پارتیشن های شیشه ای

۴- شرکت آریا پارتیشن به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت آریا پارتیشن و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن بلوک شیشه ای

۵- شرکت رویال پارتیشن به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت رویال پارتیشن و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 پارتیشن شیشه ای کلاسیک
پارتیشن شیشه ای کلاسیک

۶- شرکت پارتیشن گستر به اجرای پارتییشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل اجرای پارتیشن بلوک شیشه ای است. برای تماس با شرکت پارتیشن گستر و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن شیشه ای مات

۷- شرکت ارغوان چوب به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت ارغوان چوب و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای

۸- شرکت سماء پارتیشن به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت سماء پارتیشن و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت پارتیشن به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت پارتیشن و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن آکوستیک

۱۰- شرکت پارتیشن اداری به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت پارتیشن اداری و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید

نصب پارتیشن شیشه ای در تهران

۱۱- شرکت ورک وود به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت ورک وود و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت مجری پارتیشن شیشه ای

۱۲- شرکت هاریکا پارتیشن به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت هاریکا پارتیشن و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن شیشه ای اداری
پارتیشن شیشه ای اداری

۱۳- شرکت پازل ستاپ به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت پازل ستاپ و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن شیشه ای

۱۴- شرکت آذرخش دکور به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت آذرخش دکور و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت رامادور به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت رامادور و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نحوه اجرای پارتیشن شیشه ای

۱۶- شرکت افرا پارتیشن به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل اجرای پارتیشن بلوک شیشه ای است. برای تماس با شرکت افرا پارتیشن و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن آکوستیک

۱۷- شرکت درسان جام به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت درسان جام و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۸- شرکت تاو دکور به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت تاو دکور و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن شیشه ای برای شرکت ها و ادارات

۱۹- شرکت راش دکور به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت راش دکور و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای در دفترکار

۲۰- شرکت فضا گویا به اجرای پارتیشن شیشه ای در تهران مشغول می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل اجرای پارتیشن آکوستیکی است. برای تماس با شرکت فضا گویا و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۱- شرکت شیک پارتیشن به اجرای پارتیشن بلوک شیشه ای در تهران مشغول می باشد. برای تماس با شرکت شیک پارتیشن و اطلاع از قیمت پارتیشن بلوک شیشه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای به دلیل سبک و مدل خاصی که در دکوراسیون به وجود می آورد به طور مشترک در ادارات، منازل، مدارس، فروشگاه ها و برخی مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

 استفاده کردن از این ابزار می ‌تواند تا حدود بسیار زیادی فضای کار و منزل تان را بزرگ تر نشان دهد.

کاربرد پارتیشن شیشه ای
اجرای پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس Frameless

همانطور که از نام این سبک پارتیشن شیشه‌ای مشخص است، درواقع نکته حائز اهمیت آن، استفاده حداقلی از پروفیل در ساختار این نوع پارتیشن است.

در این سبک پارتیشن های شیشه‌ای ، پروفیل‌ها حداقل فضا را اشغال می‌کنند و فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد، هم‌چنین وضوح، دید و شفافیت بیشتری را به ارمغان می‌آورند.

هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای مات ای
پارتیشن شیشه ای مات

انواع پارتیشن شیشه ای

 • پارتیشن شیشه ای طرح سیلور
 • پارتیشن شیشه ای طرح ایتالیایی
 • پارتیشن شیشه ای طرح دوجداره
 • پارتیشن شیشه ای طرح کرتین وال

کاربرد پارتیشن شیشه ‌ای

پارتیشن اداری شیشه ‌ای انتخاب جذابی برای خلق فضاهای کاری مدرن و لوکس است.

 همچنین پارتیشن‌های شیشه‌ای به دلیل تنوع بالا امکان فضاسازی‌های متفاوت و مختلف را فراهم می‌آوردند.

 این نوع دیوار جداکننده شامل پارتیشن شیشه ای فریم لس و فریم دار می‌شود که هرکدام از این دو مدل در دو نوع تک جداره و دو جداره قابل سفارش هستند.

استقاده از پارتیشن شیشه ای در فضای اداری
کاربرد پارتیشن شیشه ای

مدت زمان اجرای پارتیشن شیشه ای

جهت اجرای پارتیشن شیشه ای ، با توجه به نوع سیستم اجرایی و زیر سازی های لازم، زمان بندی متفاوت است.

اما برای آماده سازی شیشه ها که اغلب شیشه ۱۰ میل سوپرکلییر می باشد، حدودا یک هفته زمان نیاز است. اما برای اجرای پارتیشن شیشه ای در مقیاس کمتر و زیر ۱۰ متر مربع ۳ روزه هم می توان شیشه ها را تولید و تهیه کرد.

 اما زمان اجرای پروفیل کشی در محل پروژه کمتر است و در یک روز می توان یک پروژه ۳۰ تا ۴۰ متر مربع را پروفیل کشی کرد و برای اجرای کلی کار شما به یک هفته زمان نیاز دارید.

به طور کلی زمان اجرای پارتیشن شیشه ای با توجه به متراژ متفاوت است.

اجرای پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای رنگی ، انواع زیادی دارد. پارتیشن شیشه ای رنگی در ابعاد مختلفی نیز تولید می شود ،

پارتیشن شیشه ای رنگی با طرح های مختلف بسته به کارکرد و مکان آن قابل سفارش است، تترا فرم در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای پارتیشن شیشه ای رنگی و در کل شیشه رنگی پیشرو در این صنعت است. اجرای پارتیشن شیشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)

۱۵ نظر

 1. اجرای پارتیشن شیشه ای مات با شفاف متفاوت است ؟ از نظر قیمت و نوع شیشه

 2. برای اجرای طرح پارتیشن متحرک شیشه ای با کدام شرکت تماس بگیریم

 3. سلام بعد از اجرای پارتیشن شیشه ای اگر پارتیشن آسیب ببینه یعنی اگر شیشه های پارتیشن بشکنه چطوری اون ها رو تعویض و جایگزین میکنند؟
  همین شرکت های مجری پارتیشن شیشه ای تعویض شیشه ها رو انجام میدن یا باید به شیشه سازی مراجعه کرد!!!

 4. سلام امکان اجرای پارتیشن شیشه ای متحرک هم وجود داره یعنی همین مدل پارتیشن شیشه ای رو به صورت متحرک بخوانیم اجرا کنیم جایی یا شرکتی پیدا میشه که انجام بده؟

 5. پارتیشن معمولا فقط شیشه ای هسن ؟ با چوب امکان اجرا نیست ؟

 6. سلام….اجرای پارتیشن شیشه ای رو با چه مدل شیشه ای انجام میدین یعنی اینکه اگر خودمون بخواییم از مدل دوجداره استفاده کنیم میتونیم؟

 7. تجهیزات آکوستیک

  این مطلب حرف نداشت

 8. ممنون از معرفی نصاب برای پارتیشن شیشه ای

 9. پارتیشن شیشه ای هایی که شما گذاشتید کجا و اجراهای واقعی که ما توی ادارات میبینیم کجا، واقعا پارتیشن شیشه ای به این زیبایی اجرا میشه در کشور؟

 10. اجرای پارتیشن شیشه ای برای ادارات خیلی بهتر از پارتیشن های آلومینیومی هست به نظرم.