سوالات متداول

جستجوی کالا؟

میتوانید به 2 روش کالای مورد نظرتان را در سایت پیدا کنید:

1.1ـ استفاده از نوار جستجو: در صفحه اصلی یک نوار جستجو تعبیه شده است که شما میتوانید با نوشتن نام کالا (یا بخشی از نام کالا) لیستی از تامین کنندگان کالای مورد نظرتان را مشاهده نمایید. سپس در صفحه نتایج جستجو، با مشخص کردن محل پروژه، مقدار (حجم) و کیفیت کالای مورد نظر، نتایج دقیق تری با احتساب قیمت حمل مصالح مشاهده خواهید کرد.

1.2ـ استفاده از بخش بندی گروه های کالا: با استفاده از نوار سبز رنگ موجود در صفحه اصلی میتوانید روی هر یک از گروه های مدنظر کلیک کرده و کالاهای زیرمجموعه آن گروه را مشاهده نمایید. سپس در صفحه نتایج جستجو، با مشخص کردن محل پروژه، مقدار (حجم) و کیفیت کالای مورد نظر، نتایج دقیق تری با احتساب قیمت حمل مصالح مشاهده خواهید کرد.

افزودن کالا به پروژه (فقط برای کاربران سایت)؟

در پایان جستجوی کالا (به هریک از 2 روش ذکر شده در بالا) با انتخاب تامین کننده مناسب و کلیک بر روی آن به صفحه مشخصات و معرفی کالا منتقل می شوید. در این صفحه به منظور نمایش شماره تماس فروشنده باید کالا را به پروژه های گذشته خود افزوده، و یا یک پروژه جدید ایجاد نمایید.

ثبت نام کاربران؟

برای بهره مندی از تمامی امکانات وبسایت، ابتدا نیاز است که یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید. به این منظور با قسمت بالای صفحه گزینه عضویت را انتخاب کرده و با وارد نمودن نام، شماره تلفن همراه و رمز عبور، اقدام به عضویت در سایت کنید. پس از ارسال کد تایید به شماره تلفن همراه شما و وارد کردن آن در پنجره باز شده در وبسایت، ثبت نام شما نهایی شده و پنل کاربری شما قابل دسترسی می باشد.

تعریف پروژه؟

پس از عضویت امکان ورود به پنل کاربری برای شما فراهم می شود. از جمله امکانات موجود در پنل کاربری، ایجاد پروژه جدید می باشد. به این منظور از نوار سبز رنگ سمت راست گزینه ایجاد پروژه جدید را انتخاب کرده و با نام گذاری و تعیین شهری که پروژه در آن در حال انجام است، پروژه جدید به لیست پروژه های شما افزوده می شود. برای دسترسی به لیست پروژه های تعریف شده از نوار سبز رنگ سمت راست گزینه پروژه های من را انتخاب کنید.